O nas

Hodowla Domi Pearl (FCI) powstałła w roku 2004 i jest zarejestrowana w Związku Kynologicznym w Polsce oddział Białystok.

Witam na stronach hodowli psów rasowych Domi Pearl. Zapraszam do zapoznania się z moimi podopiecznymi. Znajdziesz wiele informacji z życia hodowli a także porad jak wychować szczenię, jak przygotować się na przybycie nowego członka rodziny, jak ważna jest socjalizacja i odpowiednie wychowanie pupila. Strona ciągle jest aktualizowana i udoskonalana, warto zaglądać tu systematycznie i zapoznawać się z nowymi treściami. Wszystkie zamieszczone tu artykuły są pisane przeze mnie i oparte wyłącznie na moich doświadczeniach. Życzę miłęj lektury i wierzę, że będziesz tu częstym gościem.

Psy są moją pasją i sposobem na to aby nie dać się zwariować w tym zaganianym świecie. Uwielbiam spędzać czas w ich towarzystwie, spacery, szkolenia, wspólna zabawa a nawet wspólne spanie. Staram się aby każdy z moich podopiecznych czuł się komfortowo i miał zapewnione maksymalnie dobre warunki i dbam o zaspokojenie ich potrzeb a potrzeby psa to przede wszystkim nasza mądra miłość do niego, pełna miska, duża dawka naszego towarzystwa i odpowiednia dawka ruchu, zdrowe wychowanie oparte na zrozumieniu psiej psychiki.

Jesteśmy zarejestrowani w Związku Kynologicznym w Polsce o, Białystok

Zamknij